До конкурсної комісії з обрання директорів шкіл ввійдуть депутати - по одній особі від фракції, громадськість та освітяни.

За нове Положення про конкурс на посаду керівників закладів загальної середньої освіти проголосували сьогодні 100 депутатів Київради.

Як роз’яснив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, оновлене Положення зробить механізм відбору директорів шкіл максимально прозорим.

«Механізм відтепер передбачатиме участь у конкурсній комісії представників депутатського корпусу по одній особі від фракції, громадськості та, власне, освітян. Норми Положення про відеотрансляцію та дотримання публічності лишаються без змін», – сказав Мондриївський.

Він додав, що оновлене Положення передбачатиме також можливість подати апеляцію щодо рішення конкурсної комісії протягом 2 днів із моменту його прийняття. Відповідне звернення розглядатиме профільна комісія Київради.

Цим рішенням Київрада фактично відповіла на відкритий лист освітнього омбудсмена Сергія Горбачова. Він висловив побоювання, що Київрада може затвердити той текст Положення, яке начебто пропонував голова освітньої комісії Київради Вадим Васильчук.

Фото: Київрада