Причина - закінчення строку давності.

Президента кондитерської корпорації Roshen Вячеслава Москалевського суд визнав винним у порушенні ПДР під час інциденту з групою велосипедистів у липні минулого року. Про це йшлося у програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

При цьому Києво-Святошинський районний суд Київської області, який виносив рішення у цій справі, не зміг залучити Москаленка до адмінвідповідальності через закінчення термінів накладення адміністративного стягнення.

Представник велокоманди Echelon, з якою у Москалевського стався конфлікт, каже, що судові засідання затягували навмисно. За його словами, на цих засіданнях Москалевський розповідав, що «дуже перелякався».

Конфлікт між Москалевським та велосипедистами стався 16 липня минулого року на Новообухівському шосе. Спортсмени з Echelon наполягають, що під час ранкового тренування джип Москалевського підрізав їхню колону, зачепивши дзеркалом одного з інструкторів. Спортсмени вирішили поговорити з водієм на світлофорі — вони обступили авто й заблокували рух. Кермувальник натомість натиснув на газ і наїхав на двох велосипедистів, через що одного з них госпіталізували з травмами.

Вячеслав Москалевський, коментуючи інцидент, заперечував, що наїхав на людей — за версією підприємця, «агресивна команда» велосипедистів почала стукати руками по його машині, після чого «кинула два велосипеда перед колесами». Також Москалевський не з’явився на перший суд.

Фото: Фейсбук