Перехід відбувся в тому числі за участі екс-головного тренера збірної України Андрія Шевченка.

Нападник збірної України Роман Яремчук 31-го липня перейшов з бельгійського «Гента» в португальську «Бенфіку». Як повідомляє footballhub, сума трансферу склала 17 мільйонів євро (за 75% прав на гравця) і частина з цих грошей належить київському «Динамо».

Столичний клуб продав Яремчука «Генту» в 2017-му році за 2 млн євро, при цьому в угоді був прописаний пункт, за яким «Динамо» має отримати певну суму від наступного перепродажу гравця. За даними видання, ця сума складає 30% від загальної вартості переходу; таким чином, кияни мають отримати 5,1 млн євро. Також передбачено ще один так званий «платіж солідарності» у розмірі 5%, а це ще 850 тисяч євро.

Telegram-канал «Динамо Київ Інсайд» наводить інші цифри. За їхніми даними, кияни мають отримати не 30% за трансфер Яремчука, а 20% — це 3,5 млн євро.

Зауважимо, що перехід Яремчука в «Бенфіку» відбувся за сприяння екс-головного тренера збірної України Андрія Шевченка. Португальці зацікавилися Яремчуком ще під час ЄВРО, і Шевченко особисто гарантував нападнику гарне ставлення у новому колективі завдяки знайомству з віце-президентом «Бенфіки» Руєм Коштою (Шевченко і Кошта разом виступали за «Мілан»).

Контракт між Яремчуком і «Бенфікою» розрахований на 5 років.

Нагадаємо: Роман Яремчук в дитинстві навчався у школі «Карпат», але в 11 років перейшов в академію «Динамо». У складі першої команди київського клубу він провів 9 матчів (не забивав), а от за «дубль» відзначився 7 голами у 42 матчах.

Тим часом, ЗМІ повідомляють, що наступним головним тренером збірної України стане Сергій Ребров.

Фото: Фейсбук