Також нею можна буде розрахуватися на стадіоні.

Столичний футбольний клуб «Динамо» випустить власну криптовалюту для вболівальників. Втілити проект допомагатиме блокчейн-компанія Moonwalk, з якою кияни вже погодили співпрацю, повідомляє Business Wire.

Запуск криптовалюти планується на початку 2021 року — цифровими токенами можна буде розрахуватися на стадіоні, отримати доступ до клубних VIP-заходів, придбати акційні товари, одяг або квитки на матч. Отримати токени можна через «взаємодію з командою» — зокрема, у соцмережах.

Керівництво «Динамо» сподівається, що проект дозволить поліпшити фінансове становище клубу.

«Ми дуже раді можливості запропонувати нашим вболівальникам можливості, які підвищать їхню залученість у справи клубу, а також покращать способи монетизації», – сказав президент клубу Ігор Суркіс.

Відомо також, що окрім безпосередньо «Динамо», до системи доєднаються також партнери та спонсори клубу. Також буде створена інтеграція з системою мобільних платежів для розрахунків як онлайн, так і офлайн.

Нагадаємо, кияни невдовзі почнуть виступи у Лізі Європи — 18 лютого вони зіграють перший матч проти бельгійського «Брюгге».

Фото: фейсбук