Кияни найчастіше б'ють по воротах суперників з близької відстані. Але це не завжди допомагає.

Київське «Динамо» очолило рейтинг авторитетного аналітичного порталу CIES Football Observatory щодо кількості ударів впритул по воротах суперника. Відповідне дослідження опубліковане на сайті порталу.

Згідно з статистичними даними, «Динамо» є лідером серед усіх європейських команд за відсотком ударів з меж карного майданчика — у «біло-синіх» цей показник складає аж 70%, а середня дистанція при ударах по воротах складає 15,7 метра. Слідом за киянами розташувалися франкфуртський «Айнтрахт», дортмундська «Борусія» та «Сельта» з Віго — вони мають по 69%.

Зауважимо, що цю статистику кияни покращили, вочевидь, після приходу Мірчі Луческу — саме під керівництвом румуна кияни намагаються грати у командний футбол, і часто розігрують комбінації «до вірного», віддаючи перевагу ударам з близької відстані.

При цьому найвищий показник ефективності ударів в чемпіонаті України з футболу має «Шахтар» — кожен 6,3-й удар гірників закінчується голом. Найнижчий показник у «Львова» — лише 1 гол на 14,6 ударів.

Нині кияни продовжують готуватися до відновлення національного чемпіонату на зборах в Туреччині.

Як ми повідомляли, «Динамо» не купуватиме нових футболістів цієї зими.

Фото: Фейсбук