На ньому кияни приїхали на стадіон на гру проти «Вереса» в першому турі УПЛ.

Київське «Динамо» презентувало новий автобус першої команди. Світлини транспортного засобу показав сайт клубу.

Повідомляється, що клуб придбав автобус марки Setra (підрозділ компанії Daimler AG), яка представляє преміум-сегмент ринку, а серія S 516 HDH динамівського автобуса — «це найсучасніший і найпрестижніший модельний ряд компанії».

Новий автобус зроблений із урахуванням побажань клубу, має ексклюзивну внутрішню «начинку» (дизайн, акустика і т.д.), систему безпеки (у тому числі, систему BAS — Brake Assist System, електронна система, яка допомагає водієві зупинити автомобіль при різкому гальмуванні).

На автомобільних сайтах можна знайти зображення салону автобуса моделі S 516 HDH. Він має трирядне планування: один ряд крісел вздовж лівого борту, два ряди — уздовж правого. Крісла шкіряні, встановлені з великим кроком (в автобусі всього 29 сидячих місць), що дозволяє розкладати їх практично в шезлонг.

Також в автобусі є панорамний дах.

Сайт «Динамо» нагадує, що саме на цьому автобус перша команда діставалася стадіону «Олімпійський» у Києві на гру проти «Вереса» в першому турі чемпіонату України. Цей матч кияни виграли з рахунком 4:0.

Як ми повідомляли, фани «Динамо» вивісили образливий банер на адресу «Шахтаря».

Фото: «Динамо»