Ним став банк братів Суркісів.

Київське «Динамо» відтепер гратиме у футболках з логотипом нового спонсора — А-Банку. Про це повідомляє прес-служба клубу.

За даними НБУ, А-Банк повністю належить сім’ї Суркісів. Відомо, що з вересня минулого року частка прямої участі Ігоря Суркіса в капіталі цього банку становить понад 33%, його брата Григорія — понад 32%, а Світлани Суркіс і Марини Суркіс — по 16,8% у кожної.

«Вже 13 лютого гравці ФК «Динамо» Київ вийдуть на поле у ​​новій формі з логотипом мобільного додатка ABank24» — йдеться у повідомленні клубу.

Президент «Динамо» Ігор Суркіс і голова правління банку Юрій Кандауров обмінялися люб’язностями з цього приводу і запевнили вболівальників у плідній співпраці.

Зауважимо: А-Банк, він же «Акцент-Банк» (а до 2007 року «Український кредитний банк»), у 2018 році був фігурантом щонайменше 13 виконавчих проваджень, а на початку 2020-го Нацбанк покарав сімейний банк Суркісів на 400 тисяч гривень за підсумками перевірки щодо запобігання відмивання доходів. Додамо також, що станом на 1 серпня 2020-го за розміром загальних активів А-Банк займав 23-е місце (9,265 млрд грн) з 75 діючих банків в Україні.

Як ми повідмоляли, «біло-сині» уже повернулися з зимових зборів і готуються до матчу проти «Олімпіка» 13 лютого.

Фото: Фейсбук