Якщо "динамівці" не приїдуть на збори, збірна має їх ігнорувати — вважає Мирон Маркевич.

Відомий український тренер Мирон Маркевич прокоментував інформацію про те, що київське “Динамо” відмовляється відправляти своїх гравців до збірної наприкінці квітня. Свою позицію маркевич пояснив для FanDay.

Раніше президент клубу Ігор Суркіс заявив, що гравці “біло-синіх” не відправляться до збірної України в квітні, бо “ігровий потенціал виконавців в інтересах збірної буде використаний більш раціонально, якщо у них буде ігрова практика в рамках серії товариських благодійних матчів з топ-клубами Європи, в якій зараз бере участь “Динамо”.

Маркевич вважає такий підхід неправильним і критикує тренера “Динамо” Мірчу Луческу, який був ініціатором заборони.

Ви мене вибачте, але хто такий Луческу для нашої країни? Є збірна України, і він буде ще щось розповідати. Так не можна, це переходить вже всі межі! Для нас головне – щоб збірна поїхала в Катар, і для цього потрібно зробити все. Мене дивує, що в наш час може бути така позиція, як у Суркісів і Луческу. Також я не розумію, чому мовчать футболісти. Чому вони не скажуть, що хочуть поїхати в збірну? Вони повинні виступити і сказати: “29 квітня ми їдемо в збірну! Не хочете нас відпускати – ми поїдемо самі!”. Футболісти повинні вирішувати, а не Суркіси і Луческу. Я закликаю футболістів “Динамо” все кидати і їхати в збірну, якщо вони дійсно люблять Україну і хочуть поїхати на чемпіонат світу!” — коментує Маркевич.

На запитання про те, чи слід збірній грати наступні матчі без футболістів “Динамо”, Маркевич зазначив:

Значить, треба так і робити – забути цю команду разом з їх керівництвом. Якщо вони зараз не приїдуть, то більше їх не потрібно викликати. Дорога в збірну для них повинна бути закрита. Зараз такий час, що не можна відмовлятися від країни“.

Нагадаємо, Олександр Петраков запланував почати збір національної команди в Словенії 29 квітня і викликав до розташування збірної України 25 гравців з українських команд, з яких 12 – представники “Динамо”.

Фото: Фейсбук