Команда начебто зробить ставку на молодь і досвідченого тренера.

Київське «Динамо» не підписуватиме нових футболістів до кінця цього сезону. Таке рішення ухвалило керівництво клубу, повідомляє Telegram-канал «Динамо Київ Inside».

За даними авторів каналу, Мірчі Луческу про це вже повідомили — перед відльотом команди на другий тренувальний збір в Туреччину.

«Тренерський штаб Динамо перед від’їздом на збори до Туреччини був поінформований керівництвом клубу, що до кінця сезону покупок нових гравців не буде. Причини ви всі знаєте», – повідомило джерело.

Нагадаємо: через фінансові складнощі кияни нині ведуть вкрай обережну трансферну політику, а преміальні за виступи в Лізі Чемпіонів команда отримає вже після закінчення євросезону. Хоча відомо, що брати Суркіси обіцяли Мірчі Луческу підсилення після того, як він вивів команду в груповий етап ЛЧ.

Зауважимо: трансферне вікно в Україні закривається цьогоріч аж 2 березня, тому час для потенційних придбань у «біло-синіх» все ще є.

При цьому турецькі ЗМІ нині повідомляють про інтерес «Динамо» до нападника «Хатайспора» Аарона Бупендзи, а ще раніше ізраїльський клуб «Макабі Петах-Тиква» майже продав киянам свого лідера Ліеля Абаду — трансфер зірвався в останній момент.

Фото: Фейсбук