Львівський клуб має вирішити питання до кінця дня, інакше не зможе виступати в УПЛ у цьому сезоні.

Київське «Динамо», як власник стадіону ім. В. Лобановського у Києві, дало згоду на проведення домашніх матчів львіського «Руху» в майбутньому сезоні на цій арені. Про це повідомляє офіційний сайт львівського клубу.

Лист з проханням дозволити грати на стадіоні «Динамо» львівський клуб направив на ім’я першого віце-президента столичного клубу Віталія Сівкова. У листі-відповіді кияни заявили про відсутність у них претензій щодо реалізації цієї ідеї.

Львівський клуб подякував керівництву «Динамо».

«Футбольний клуб «Рух» висловлює щирі слова подяки київському «Динамо» і його Президенту Ігорю Суркісу за публічну підтримку. Ігор Михайлович особисто зв’язався з Григорієм Козловським і простягнув руку допомоги ФК «Рух» в ситуації, що склалася» — йшлося у повідомленні.

Водночас, як повідомляє sport.ua з посиланням на власні джерела, керівництво комітету з питань стадіонів УАФ заборонить «Руху» проведення матчів у Києві, навіть попри отриману згоду від «Динамо». Головний мотив відмови — географічна «прописка» «Руху», який за регламентом начебто не може проводити домашні матчі так далеко від свого місця реєстрації.

Також, за цією інформацією, львів’яни мають знайти арену для домашніх виступів вже сьогодні, 19 липня. Якщо до вечора цього не станеться, клуб не отримає дозволу для участі в новому чемпіонаті.

ДОПОВНЕНО

Між ФК «Рух» та керівництвом «Арени Львів» досягнуто компромісу та підписано угоду про співпрацю — свої домашні матчу у новому сезоні львівська команда проводитиме на цій арені. Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

За кожен матч на «Арені Львів» «Рух» платитиме 210 000 грн.

«Оплата підігріву відбуватиметься на умовах нашого клубу. Увімкнення підігріву на стадіоні відбуватиметься лише за згодою клубу. На це «Рух» був готовий піти із самого початку» — йдеться у повідомленні.

Фото: Фейсбук