Навколо проведення поєдинку виникло багато складнощів.

Відразу після приземлення у Києві всій делегації бельгійського футбольного клубу «Брюгге» зроблять ПЛР-тестування на коронавірус. Таке рішення ухвалило Міністерство охорони здоров’я України, повідомляє Telegram-канал «Динамо Київ Inside».

Це пов’язано з тим, що напередодні у головного тренера та декількох гравців «Брюгге» виявили COVID-19 — усі хворі залишилися вдома і до Києва не летять. Але українська сторона прийняла рішення перестрахуватися, і перевірити всіх інших.

Лист Міністерства охорони здоров’я до офісу бельгійського клубу

Це ж джерело повідомляє, що гра «Динамо» — «Брюгге» начебто може розпочатися на дві години раніше — не о 19:55, а о 18:00. Таким чином організатори сподіваються вберегти гравців від сильного морозу, який на завтрашній вечір прогнозується у Києві. Станом на 17 лютого вболівальників на матч пускати не планують.

Зауважимо, що схожа історія з COVID-19 була і у динамівців минулої осені в Барселоні — тоді майже весь основний склад киян хворів на коронавірус, і в Іспанії «біло-синіх» примусово тестували місцеві лікарі.

Тим часом головний агроном НСК «Олімпійський» запевняє, що газон стадіону завтра буде придатний для гри за будь-якої температури.

Фото: Фейсбук