Назарій Русин та Роман Вантух проживали в одній кімнаті на тренувальній базі.

Двоє гравців основного складу київського «Динамо» — Назарій Русин та Роман Вантух — здали позитивні тести на COVID-19. Про це повідомила офіційна сторінка киян у Facebook.

Відомо, що перші симптоми захворювання помітили у Русина; після того, як він здав позитивний тест на коронавірус, перевірили також і його сусіда по кімнаті – Вантуха. Він також дав позитивний результат.

Двоє гравців першої команди «Динамо» інфіковані COVID-19Футбольний клуб «Динамо» (Київ) прояснює ситуацію, пов'язану з…

Опубліковано FC Dynamo Kyiv Неділя, 9 серпня 2020 р.

«Після цього всім гравцям «Динамо» в екстреному порядку були зроблені ПЛР-тести на коронавірус. Усі інші результати виявилися негативними», — повідомляє адміністрація клубу.

Також сайт «Динамо» повідомляє, що випадок COVID-19 виявлено в одного з футболістів академії 2006 року народження. Усі гравці цієї вікової групи «Динамо» відправлені на двотижневий карантин.

Нагадаємо, кияни продовжують підготовку до старту нового сезону. На 11 серпня у команди запланований спаринг із чернігівською «Десною»; далі у планах ще кілька товариських матчів (серед ймовірних суперників називають «Діназ» та «Полісся»). Старт нового сезону чемпіонату України з футболу орієнтовно відбудеться 21-22 серпня.

Фото: Facebook