Співак не планує вдруге приходити на Нацвідбір.

Про це співак Антов Вельбой заявив у коментарі виданню “Сьогодні”.

За словами Wellboy, він не знав про рішення Паш відмовитися від конкурсу. “Я в шоці, що Аліна Паш не поїде на “Євробачення-2022″. Я не слідкую далі за розвитком подій. Я готую нові релізи, альбом, матеріал”, – пояснив Велбой.

Він зазначив, що  йому взагалі не дуже цікаві всі скандали, пов’язані з “Євробаченням”.

“Усі взагалі достойні їхати на “Євробачення”. Щодо того, чи буду я брати участь у наступному році у Нацвідборі, скажу, що: двічі в одну річку не увійдеш”, – наголосив співак.

Зазначимо, що Wellboy виступав на Нацвідборі з треком Nozzy Bossy і потрапив до ТОП-3

Нагадаємо, 12 лютого, пройшов нацвідбір на «Євробачення-2022». За результатами голосування членів журі й глядачів у ньому перемогла Аліна Паш, яка отримала 15 балів. 

Згодом, біля телецентру “Олівець” пройшла акція з вимогою перегляду результатів голосування журі національного відбору на Євробачення-2022, за якими перемогу отримала українська співачка Alina Pash. Співачку запідозрили у поїздці до Криму з Москви. Проте команда Аліни Паш надала довідку, що співачка їздила до Криму з України.

Водночас,  активіст Сергій Стерненко заявив, що має дуже серйозні та обґрунтовані підстави стверджувати, що довідка оприлюднена командою Аліни Паш, є підробленою. Тому “Суспільне” надіслало запит на перевірку інформації. До закінчення перевірки угоду щодо участі у міжнародному Пісенному конкурсі «Євробачення» з переможницею Національного відбору підписувати не будуть.

Аліна Паш прокоментувала підозру у підробці довідки. І заявила, що хворіла, тому довідку отримала її команда. Але наразі вона очікує довідку на власний запит.

У коментарі виданню “Українська правда” речник ДПСУ Андрій Демченко зазначив, що Державна прикордонна служба не видавала співачці Аліні Паш довідку про законний перетин державний кордон України через КПВВ Чаплинка у 2015 році.

Очільник “Суспільне” заявив, що після офіційної довідки від прикордонників буде зібраний оргкомітет Євробачення та вирішено питанння.

Згодом, співачка опублікувала допис, в якому повідомила що її підвів член її команди, а данні про перетин нею кордону з Кримом за 2015 рік були видалені прикордонниками. Крім того, вона заявила, що знімає свою кандидатуру. У “Суспільному” натомість заявили, що дискваліфікували співачку.

Наразі “Суспільне” планує звернутися з пропозицією поїхати на Євробачення до Kalush Orchestra.

Фото: Фейсбук