Незважаючи на рекомендації не поспішати повертатись у столицю, дві третини киян вже повернулися додому.

Про це розказав мер Києва Віталій Кличко в ефірі телемарафону.

«Дві третини киян вже повернулися, повертаються щодня, незважаючи на рекомендації. Однак поспішати не варто: ще не всі маршрути автобусів, тролейбусів працюють у місті, тривають перевірки на блокпостах. Не будемо забувати, що країна живе в умовах воєнного стану», –  зазначив мер.  

Кличко також повідомив, що у столиці поступово відновлює роботу бізнес. Працюють майже тисяча закладів з продажу продовольчих товарів, понад 160 точок продажу «Київхліб», 35 ринків та майже 460 кав’ярень. 

Разом із тим, мер Києва нагадав, що місто сьогодні підтримує бізнес та надає йому пільги. Наприклад, для пересувної торгівлі та ресторанних майданчиків плата за договорами зменшена до символічної 1 гривні. Сплата пайової участі для них становить 50% від існуючої. Бізнес, що працює на комунальних площах, звільнили від сплати за оренду.

«Ми підтримуємо середній бізнес, адже розуміємо, що він переживає сьогодні дуже складні часи. І потрібно допомагати бізнесу, щоб люди мали роботу, щоб економіка працювала», – наголосив Кличко.

Фото: Фейсбук