Жінкам вже повідомили про підозру.

Правоохоронці викрили двох мешканок Київщини в організації мережі надання сексуальних послуг. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

Одна із жінок винаймала квартири та підшукувала кандидаток для зайняття проституцією, інша – приймала замовлення від клієнтів та координувала оплату інтимних послуг. За організацію незаконного бізнесу спільницям загрожує до семи років позбавлення волі.

Поліцейські встановили, що організатором бізнесу є 42-річна жителька Київської області. Вона орендувала кілька квартир у місті Києві, в яких дівчата надавали послуги.

«Для реалізації злочинного наміру жінка сама займалася розміщенням рекламних оголошень про надання інтимних послуг у мережі Інтернет, особисто проводила «кастинги» та співбесіди з дівчатами. Також їй допомагала ще одна жінка – 36-річна мешканка Київської області, яка виконувала роль диспетчера. Вона приймала дзвінки, отримувала замовлення від клієнтів, контролювала дівчат-повій та оплату послуг» — розповів оперуповноважений сектору відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, поліції Києва Олексій Гаврилюк.

Година «відпочинку» коштувала клієнту від 1000 до 1500 гривень. Отримані гроші повії перераховували на банківські картки організаторки, яка сама їх розподіляла між ними та спільницею.

«З метою конспірації незаконної діяльності організаторка постійно змінювала мобільні телефони разом із номерами, а також адреси місць розпусти. У рамках кримінального провадження ми провели обшуки за місцем проживання фігуранток та в орендованих квартирах. Під час слідчих дій вилучили речові докази злочинної діяльності, а саме – гроші, мобільні телефони, чорнові записи, банківські картки, комп’ютерну техніку», – додав поліцейський.

Жінок затримали та повідомили про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу України — тепер їм загрожує до семи років позбавлення волі.

Фото: Фейсбук