Вода з будинків зникла через аварію на водопункті та пошкодження насосу.

Три будинки лишились без водопостачання на вулиці Артилерійській, що у Шевченківському районі через аварію на водопункті. Про це йшлося в ефірі програми “Київ. Newsroom” на телеканалі “Київ”. 

За словами мешканців, все почалося через аварію на водопункті, після чого згорів насос. Наразі сам пункт перебуває у аварійному стані, двері там не зачиняються, тому  туди часто заходять безхатьки та наркомани. Воді після аварії зникла на три дні, потім ненадовго з’явилася і зараз її немає два тижні.

Kyiv Media

“Я був вдома, помітив, що вода зникає і встиг набрати половину ванни води для побутових потреб. В яку ситуацію потрапили мешканці, які прийшли ввечері після роботи, я навіть не уявляю. Адже наступні три дні води не було взагалі”, – розповів мешканець Олександр

Kyiv Media

Мешканці будинків кажуть, що раніше ці будинки та насосний пункт були відомчими від військомату, і вони досі не повністю передані на баланс міста. А саме насосна станція не передана на баланс ЖЕКу, тому комунальники змогли відремонтувати труби всередні, але змінити насосний центр не змогли.

До слова, ці будинки не мають, гарячої води, воду гріють бойлерами та газовими колонками. Тому наразі в будинках водопостачання немає взагалі.

Фото: скріншоти