Заклади первинної медицини в Ірпінській громаді стануть енергетично незалежними завдяки ініціативі Всесвітньої вітроенергетичної асоціації WWEA та Глобальної платформи Global100RE “Renewables4Ukraine”.

Про це розповів мер Ірпеня Олександр Маркушин.

За його словами, завдяки цій міжнародній кампанії Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав дві мобільні сонячні станції потужністю 3 кВт українського виробника KNESS Energy.

“Одна із них працюватиме в амбулаторії сімейної медицини №3 на вулиці Ніжинській в Ірпені, а інша – в амбулаторії с. Михайлівка-Рубежівка.Приємно, що Всесвітня та Українська вітроенергетичні асоціації разом із компанією KNESS Energy обрали саме Ірпінь для реалізації пілотного проекту з підтримки закладів первинної медицини на шляху до енергонезалежності. Ситуація в Україні та в Ірпінській громаді, зокрема, цієї зими буде найтяжчою за всю історію нашої незалежності. Але з такими надійними партнерами нам буде легше пережити енергетичну кризу”, – зазначив Маркушин.

Як ми писали, в Ірпені запроваджено спеціальні графіки аварійних відключень по підстанції 330 кіловат «Північна».  Без електропостачання повністю залишилися такі міста, як Буча, Гостомель, Ірпінь, села Горенка та Мощун, селища Немішаєве та Бородянка.

Фото: Відкриті джерела