Всю її сім'ю уже внесли у базу Миротворець.

Про це повідомляє програма «Київ. Newsroom» телеканалу «Київ».

Нічого не винна ані Україні, ані мові – тіктокерка з Києва розпалила черговий мовний скандал.

15-річна Ліза Леоненко записала ролик, де вилила свою ненависть до української. Критика, з якою не забарились у мерЕжі, тільки додала олії у вогонь. У новому відео неповнолітня дівчина ображала всіх, хто спілкується українською і заявила, що навіть звучання цієї мови є для неї огидним.

Усе це супроводжувала кривляннями і грубою лайкою. У мережі уже з’явилась особиста інформація про блогерку та її сім’ю. Усією родиною дівчина уже перебуває в базі «Миротворець».

У своєму відео дівчина російською мовою сказала наступне: «Ти живеш в Україні, розмовляй на своїй рідній мові, да вср*лась мені ваша рідна мова. Якщо людина не любить цю мову, то для чого нею розмовляти. Мене дуже друтує ця мова, особливо її звучання від інших та від себе також. Тому маленькі патріотики зі своєї за*упи і зі своїх сіл, від*біться від мене, будь ласка.»

До слова, це уже не перший мовний скандал у TikTok. 13 січня український військовослужбовець Анатолій Штефан оприлюднив у своєму фейсбуці фрагмент відео, яке блогери знімали на Майдані Незалежності.

На ньому на питання «Росія чи Україна?» дівчина – популярна українська TikTok-блогерка Di.Rubens – відповідає «Росія».

Фото: скріншот