Зараз у партії розмірковують, яким чином можуть вирішити це питання.

Про це сказав голова партії Олександр Корнієнко в інтервʼю Lb.ua.

За його словами, після виключення нардеп Олександр Дубинського з фракції «Слуги народу» він ще залишається членом партії. Так само він досі є головою Київського обласного осередку політсили.

«Він досі перебуває в партії та керує осередком. І це питання поки що розглядається», — підтвердив нардеп Корнієнко.

Чи може депутат Дубинський залишитися керівником осередку – голова партії не сказав. Олександр Корнієнко зізнався, що така ситуація склалася вперше – коли з фракції виключають керівника осередку.

«Це перша така ситуація у нас… Формально, згідно із законом «Про партії», це взагалі ніяк не повʼязано. Але з огляду на те, що досить велика кількість членів партії є депутатами Ради, і більшість голів осередків очолюють депутати Ради, крім двох, то це, звичайно, такий нонсенс. Можливо, ми вирішимо це якимось шляхом… Наразі вивчаємо звернення від низових осередків на підтримку Дубинського», — сказав нардеп Корнієнко.

Він не вважає, що існує «велика» загроза втратити осередок після виключення Олександра Дубинського з фракції.

Зазначимо, 11 січня США запровадили санкції проти голови київського обласного осередку партії СН Олександра Дубинського та ще кількох громадян України – чинних та колишніх посадовців. Штати офіційно вважають парламентаря учасником «пов’язаної з Росією мережі дезінформації». Санкції були введені через «плівки Деркача» про нібито втручання Джо Байдена у внутрішні справи України.

1 лютого фракція «Слуга народу» у Верховній раді виключила зі своїх лав Олександра Дубинського.

19 січня під посольством США зібрався мітинг начебто на підтримку нардепа. Мітингували близько двох десятків громадян, переважно похилого віку. Згодом очевидцям вдалося зняти, як учасникам мітингу після його завершення роздавали по 200 гривень. Дубинський сказав, що це дискредитація та подав заяву в поліцію на організаторів мітингу.

Фото: Вікіпедія