Новим очільником осередку став депутат Андрій Мотовиловець.

Про це повідомляє прес-служба партії «Слуга Народу» після позачергової конференції обласного осередку 14 березня.

На конференції члени осередку вирішили переобрати свого очільника, більшістю голосів новим головою Київського партійного осередку став Андрій Мотовиловець, який є членом комітету парламенту з питань свободи слова. Раніше він був радником ексміністра інфраструктури Володимира Омеляна, а також заступником директора компанії «ProZorro.Продажі».

Дубінський також втратив членство у новому керівному органі партії Національна рада громад, оскільки у цей орган входять очільники обласних організацій партії та київської міської та криворізької міської організацій.

Також розглядається питання про виключення Дубінського із членів партії.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко зазначив, що процедура переобрання відбулася «відповідно до статуту партії, законодавства та без жодних порушень».

Дубінський такрж відреагував на рішення партії та назвав їх «шахрайськими та аферистичними схемами, які застосовуються окремими функціонерами» «Слуги Народу».

Нагадаємо, 18 січня стало відомо, що США запровадили санкції проти Дубніського та ще кілької громадян України – чинних та колишніх посадовців. Штати офіційно вважають парламентаря учасником “пов’язаної з Росією мережі дезінформації“.

Фото: Фейсбук