Загалом, компанія відновила електрпостачання для 5000 родин.

Протягом 9 квітня електромонтерам ДТЕК вдалося відновити електропостачання в 45 населених пунктах Київської області.

Зокрема,

  • у Бучанському районі частково світло повернули у місто Ірпінь та смт Макарів, а також у села: Ясногородка, Пашківка, Осикове, Липівка, Гореничі, Фасова;
  • у Броварському районі – у смт Баришівка та села: Перемога, Шевченкове, Велика Димерка, Скибин, Русанів, Світильня, Гребеньки, Богданівка, Літки.

Загалом 9 квітня світло повернули для 5 298 родин у Київській області. Окрім того енергетики відновили електропостачання Центральної поліклініки у місті Ірпінь, звільненому Збройними силами України від російських окупантів.

Аварійні бригади ДТЕК продовжують відновлення електропостачання в населених пунктах Київщини, звільнених Збройними силами України від російських окупантів. Енергетики всіх операторів системи розподілу ДТЕК Мережі згуртувалися, щоб відновити все зруйноване окупантами. В Київській області допомагають відновлювати зруйновані мережі енергетики ДТЕК з Одещини та Києва.

Електромонтери продовжують огляди енергообладнання та виконувати відновлювальні роботи. Аварійно-відновлювальні бригади приступають до роботи одразу після розмінування цих територій. В першу чергу фахівці компанії відновлюють високовольтні мережі 110-35 кВ, які забезпечують електропостачання населених пунктів. Після цього розпочинають відновлення розподільчих мереж 10-0,4 кВ, які живлять безпосередньо житлові будинки.

10 квітня енергетики ДТЕК виконували роботи з відновлення електропостачання ще у 15 населених пунктах Броварського, Бучанського та Вишгородського районів.

Наразі без світла залишаються мешканці 359 населених пунктів у Київській області.

Фото: Фейсбук