Аварійні бригади проовжують відновлювати енергопостачання.

ДТЕК повернув світло пологовому будинку, лікарні та 59 100 родинам на Київщині. Про це повідомляє прес-служба.

За минулу добу аварійні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі оперативно повернули світло для у пологовий будинок та лікарню у Києво-Святошинському районі Київщини, що були знеструмлені через бойові дії. В цілому за останній тиждень електромонтери компанії повністю або частково відновили електропостачання у 198 населених пунктах для 59 100 родин. Аварійно-відновлювальні роботи в області продовжуються, щойно бригади отримують можливість їх безпечно виконувати.

За минулу добу електромонтерам ДТЕК вдалося оперативно повернути світло до пологового будинку та лікарні у Києво- Святошинському районі. Заклади охорони здоров’я були знеструмлені через бойові о 20:53. Вже о 23.19 енергетики відновили електропостачання обох соціально важливих об’єктів.

Цього ж дня електромонтерам ДТЕК вдалося повністю відновити електропостачання села Лукаші Баришівського району. Село від початку бойових дій зазнавало численних обстрілів та бомбардувань. Фахівці компанії кілька разів повертали світло в це село. В останнє воно було знеструмлене 19 березня. По всьому селу були перебиті та пошкоджені лінії. Наразі все відновлене.

Загалом протягом останнього тижня з 14 по 20 березня електромонтери ДТЕК відновили електропостачання для 59 100 родин у 198 населених пунктах Київській області.

Компанія співпрацює з Територіальною обороною та Збройними силами України для отримання доступу до місць пошкоджень. Електромонтери ДТЕК разом із лікарями, волонтерами, постачальниками найнеобхідніших продуктів харчування та ліків, роблять все від них залежне, щоб підтримати Україну та українців у складних умовах.

Тридцять аварійних бригад безперервно працюють вже 26 добу, щоб оперативно відновлювати електропостачання населених пунктів у Київській області, які постраждали через бойові дії. Ситуація ускладнена активними бойовими діями. В деякі населені пункти, де не припиняються активні бойові дії, електромонтерам доводиться повертати світло по декілька разів на тиждень. Без світла залишаються мешканці 489 населених пунктів у Київській області.

Фото: Фейсбук