Йдеться про розподільчий пункт №26, що на Зоологічній.

Про це повідомили в прес-службі ДТЕК Київські електромережі.

ДТЕК планує до кінця 2021 року завершити реконструкцію розподільчого пункту 26 (РП) на Шулявці. На цьому об’єкті мають замінити енергообладнання, що відпрацювало нормативний строк служби. Також встановлять нові електричні комірки та вимикачі.

Завдяки цим заходам компанія забезпечить надійним джерелом живлення клієнтів 15 столичних вулиць середмістя Києва.

«У реконструкцію РП-26, яка забезпечує струмом мешканців 15 вулиць середмістя Києва, ми до кінця року інвестуємо майже 7 мільйонів гривень. Передбачити ці кошти ми змогли завдяки стимулюючому тарифоуторенню (RAB-тарифам), на яке ДТЕК Київські електромережі перейшов із 1 січня цього року і завдяки якому ми змогли збільшити інвестиційну програму-2021 на 35% порівняно з 2018-2020 роками», – зазначив в. о. гендиректора ДТЕК Київські електромережі Денис Бондар.

Цікаво, що в РП-26 замість старих розподільчих комірок та вимикачів змонтують сучасні нові, які пристосовані для управління в дистанційному режимі за допомогою інструментів телемеханіки.

Окрім цього, нове устаткування буде більш дружнім до навколишнього середовища. Наприклад, нові вакуумні вимикачі не містять у своїй конструкції масла, тож не стануть джерелом забруднення довкілля нафтопродуктами.

До слова, розподільчий пункт №26 знаходиться на вул. Зоологічній, 26. Він побудований та введений в експлуатацію у 1966 році. За його допомогою електричний струм отримують мешканці 34 житлових багатоповерхівок, 3 поліклініки, 14 лікарень, Київський зоопарк, підприємства та організації, що знаходяться на вулицях Зоологічна, Виборзька, Металістів, Польова, Янгеля, Борщагівська, Смоленська, Ванди Василевської, Шолуденка, Шулявська, Дегтярівська, Польовому та Брест-Литовському провулках і проспекті Перемоги.

Також ДТЕК Київські електромережі цьогоріч планує завершити реконструкцію кабельної лінії 10 кВ ПС «Лівобережна» — РП-53 на Лівому березі Києва. Там замість старої кабельної лінії прокладуть нову. Вона виконана із сучасних матеріалів, що гарантує її довготривалу службу. Реконструкція дозволить забезпечити надійним джерелом живлення клієнтів Воскресенки та Райдужного масивів столиці.

Фото: ДТЕК