Зокрема, офіси в Новопечерському провулку, 3 та на вулиці Миколи Закревського, 14.

Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації.

За інформацією компанії, у ДТЕК «Київські електромережі» також працюють зручні дистанційні клієнтські сервіси. Вони дають змогу вирішувати питання розподілу електричної енергії без візитів до офісів. А для тих, хто надає перевагу особистому спілкуванню, відкрили центри обслуговування, що залишалися зачиненими від початку війни.

Центри в Новопечерському провулку, 3 та на вулиці Миколи Закревського, 14 приймають клієнтів із 09:00 до 17:00 з понеділка до п’ятниці. Проте в умовах воєнного стану графік роботи може оперативно змінюватись, зокрема, залежно від комендантської години.

Фахівці готові допомогти відновити документи, які мешканці втратили під час бойових дій. Також клієнти можуть отримати послуги з переукладання договорів, коригування показів приладів обліку, прийому звітів за об’єми споживання юридичних клієнтів та інші послуги.

Задля безпеки клієнтів, співробітники центрів обслуговування ДТЕК «Київські електромережі» поінформовані про укриття та бомбосховища, що знаходяться поблизу. У разі оголошення повітряної тривоги вони підкажуть, як швидко до них дістатися і убезпечити себе від обстрілу.

Фото: Фейсбук