До кінця року енергетики ДТЕК Київські електромережі оновлять розподільчий пункт на Подолі.

В розподільчому пункті № 151, що знаходиться на вулиці Щекавицька, 34, замінять енергетичне обладнання та змонтують сучасні електронні системи управління та обліку електричної енергії. Пише ДТЕК Київські електромережі в Facebook.

До кінця 2020 року в пункті замінять основний та встановлять додатковий трансформатори з сухою литою ізоляцією, змонтують нові розподільчі комірки 10 кВ з вакуумними вимикачами, оновлять щити 0,4 кВ, шафи оперативного струму, а також ворота до камер силових трансформаторів.

У реконструкцію енергообладнання Подолу ми інвестуємо 6 мільйонів гривень 💪До кінця 2020 року в розподільчому пункті №…

Опубліковано ДТЕК Київські електромережі Пʼятниця, 16 жовтня 2020 р.

Також змонтують системи зв’язку, дистанційного обліку електроенергії та управління енергообладнанням та встановлять охоронну сигналізацію та систему освітлення.
В результаті виконаних робіт мешканці Подолу отримають розподільчий пункт, що забезпечуватиме надійне та безперебійне енергопостачання існуючих та дасть можливість приєднувати до мережі нових об’єктів.
До слова, розподільчий пункт № 151 знаходиться на вулиці Щекавицька, 34. Завдяки його роботі електроенергію отримують 156 житлових будинків, 3 школи, 4 дошкільних навчальних заклади, 3 лікарні, 2 поліклініки, 9 бойлерних, органи місцевого самоврядування та релігійні установи. Зокрема клієнти, що знаходяться на вулицях Межигірська, Костянтинівська, Ярославська, Щекавицька, Нижній Вал, Верхній Вал, Волоська, Введенська, Почайнинська, Юрківська, Кирилівська, Г.Сковороди, Іллінська, Хорива, Спаська, Турівська та Набережно-Лугова.
Нагадаємо, ДТЕК обіцяє за жовтень замінити киянам 3,5 тисячі електролічильників.
Фото: facebook