На роботи виділили майже 400 мільйонів гривень.

ДТЕК Київські електромережі до кінця 2020 року виконають роботи з реконструкції на 6 високовольтних підстанціях. Повідомляє прес-служба компанії.

Зокрема енергетики завершать оновлення підстанції 110/10 кВ «Вулкан» у Дніпровському районі, ПС 110/35/10 «Біличі» у Святошинському районі, ПС 110/10 кВ «Троєщина» у Деснянському районі та ПС 110/10 кВ «Протасівська» у Солом’янському районі. Також реалізують перший етап реконструкції на ПС 110/10 кВ «Мотоциклетна» у Шевченківському районі. Раніше фахівці ДТЕК виконали усі заплановані роботи з реконструкції на ПС 110/10 кВ «Пріорська» у Подільському районі.

Так, під час реконструкції на ПС «Вулкан» та ПС «Пріорська» масляні вимикачі замінять на сучасні елегазові. На ПС «Мотоцеклетна» встановлять нові трансформатори. На ПС «Протасівська» та ПС «Троєщина» змонтують сучасні модульні вимикачі. На об’єктах проведуть оновлення систем зв’язку та монтаж сучасних систем управління (телемеханіки) енергооб’єктами.

В реконструкцію шести високовольтних підстанцій компанія інвестує майже 400 мільйонів гривень.

Реконструкція відбудеться майже на кожній десятій високовольтній підстанції столиці. Роботи виконуються на об’єктах, розташованих у різних частинах обох берегів Києва.

Нагадаємо, ДТЕК обіцяє за жовтень замінити киянам 3,5 тисячі електролічильників.

Фото: ДТЕК