Щоб відновити пошкоджений російськими ракетними атаками один з об'єктів електрогенерації на Лівому березі Києва потрібні тижні.

Про це заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі телемарафону.

«У нас є проблеми з непрацюючими об’єктами генерації на Лівому березі, які недостатньо виробляють, або взагалі не працюють через руйнацію, а це до війни, скажемо так, було джерело потужності для лівого берега. Тому ми намагаємося збільшити потужність яка на Лівий берег перерозподіляється. Ми зменшили дефіцит, але він ще є. Я думаю, що трохи краще має бути вже сьогодні. 2-3 дні й можливо нам вдасться збільшити ще обсяг потужності для Лівого берега. Плюс у нас потепління йде, плюс вихідний. Можливо на вихідних буде легше», – розповів Сахарук.

За його словами, завдання по Лівому березі вийти на такі самі графіки вимкнення, як і по Правому берегу.

«Це чотири години через п’ять. Це завдання по виходу тих самих графіків для лівого берега. Для цього потрібно не лише відновлення мереж і перерозподіл яким ми зараз займаємося, а і відновлення генерації на Лівому березі. Плюс підняття рівня генерації на працюючих об’єктах, які зараз вже працюють на Лівому березі», – сказав Сахарук.

Він вважає, що це питання не днів, а тижнів, які потрібні, щоб відновитися.

«Це питання не днів, а тижнів, які потрібні, щоб відновитися. Щодо збільшення потужностей – я думаю це можна досить швидко вирішити. І для цього потрібно об’єднання і місцевої влади, і генеруючих потужностей. Я думаю це цілком можливо», – зазначив Сахарук.

Як ми писали, мешканці лівого берега Києва отримують лише 30% потреб в електроенергії, адже ремонт одного із комунальних об’єктів генерації досі триває.

Фото: Відкриті джерела