Відновлено послугу з розподілу природного газу у 118 населених пунктах області.

Про це повідомив голова Київської ОВА Олександр Павлюк.

За його словами, протягом 3 травня електромонтери ДТЕК повністю повернули світло у села Жміївка та Кропивня Вишгородського району. Крім того, у Бучанському районі енергетики повністю заживили село Качали. Частково відновлено електропостачання для домогосподарств у Гостомелі, Ірпені, Бучі, Ворзелі, Романівці, Луб’янці, Дмитрівці та Андріївці. В цих населених пунктах енергетики вже працюють над точковими заявками клієнтів та відновленням постійних схем електропостачання.

Загалом за минулу добу світло повернули для 1 310 родин. Без світла залишаються 14,8 тисяч домогосподарств у 27 населених пунктах.

Як повідомив голова Гуманітарного штбау Київщини Олексій Кулеба, відновлено послугу з розподілу природного газу у 118 населених пунктах області (117 – повністю та 1 – частково) до 119 571 об’єктів споживачів. Зокрема:

  • без газопостачання залишаються лише села Мощун та Почепин Бучанського району (618 об’єктів споживачів);
  • відновлено газопостачання у село Забуччя Ірпінської громади та село Горенка Гостомелської громади.
  • у місті Ірпінь газопостачання відновлено на 30%. Роботи тривають. Розпочато підвід газу до кожного будинку окремо.

Також, на Київщині повністю відновлено централізоване водопостачання до 122 населених пунктів області з 123 у яких ця послуга була відсутня. Проте залишається без централізованого водопостачання лише село Кухарі Іванківської громади. Адже в селі майже повністю зруйновані приватні житлові будинки до яких надавалася послуга з централізованого водопостачання.

Наразі в населених пунктах області ведуться роботи підключення водопосточання до кожного окремого будинку, ремонтуються мережі.

Фото: Телеграм