Собака працює в селах та містах Чернігівщини.

Відомий пес Патрон, який допомагає бійцям ДСНС знешкоджувати боєприпаси, не розміновує Бучу, як про це повідомили деякі джерела раніше. Пес перебуває «на службі» в ДСНС Чернігівщини, і всі роботи виконує саме там.

В ДСНС нарікають, що дехто намагається «назбирати лайків та репостів» і тому поширює неправдиву інформацію про Патрона.

«Українці, хіба ми орки? Хіба можемо отак закрити очі на здоровий глузд і репостити повідомлення про те, що чернігівський пес-талісман місцевих піротехніків розмінував пів Бучі? Хіба можемо ми, люди, які не ведуться на російську пропаганду, обманювати один одного тільки для того, щоб назбирати лайків та репостів? Ви ще почніть писати, що він виграв якусь олімпіаду чи чемпіонат з будування космічного корабля, але про нього не написало жодне ЗМІ. Тому треба кидати справи і скоріше репостити вигадану кимось маячню?» — йдеться в повідомленні.

Рятувальники закликають українців до критичного мислення.

«Не засмучуйте нас, не засмучуйте Патрона. Ми дуже цінуємо увагу суспільства до кожного члена нашої великої родини. Проте дуже турбуємося, коли неправдива інформація може нашкодити» — йдеться в дописі.

Нагадаємо, Патрон нюхом вишукує боєприпаси та вибухівку на Чернігівщині, після чого гавкотом сигналізує про знахідку. Після того, як собака знаходить вибухово-небезпечний предмет, експерти вилучають його для подальшого знешкодження.

Фото: Фейсбук