Угорські митники "впіймали" на валізках з валютою Анастасію Котвіцьку (дівоче прізвище Кучер) – дружину колишнього нардепа від "Народного фронту" Ігоря Олександровича Котвіцького, бізнес-партнера ексміністра внутрішніх справ Арсена Авакова. 

Бізнесмен Сеяр Куршутов написав у Facebook, що Котвіцька була змушена задекралувати ці мільйони лише через те, що угорська митниця їх знайшла, водночас українські митники валіз, запакованих готівкою, “не помітили”.

Kyiv Media

Державне бюро розслідувань 20 березня відкрило кримінальне провадження після отримання інформації, що Анастасія Котвіцька могла без декларування, в обхід митних правил, вивезти в Угорщину повні валізи доларів та євро. Наразі слідчі розбираються із цією інформацією, пише Українська правда.

Так, 14 березня на пункт “Вилок” Закарпатської митниці прибула автівка Opel Vivaro. За кермом, а також в якості одного з пасажирів були громадяни Угорщини. Іншими пасажирками виявилися Анастасія Котвіцька та її мати Галина Кучер. При перетині українського кордону вказані особи ніяких коштів не задекларували, а українські митники огляду речей не провели.

Зазначається, що працівники Державного бюро розслідувань отримали інформацію щодо можливого порушення норм чинного законодавства співробітниками Закарпатської митниці, що пов’язане із незаконним переміщенням через державний кордон України великих сум коштів.

Ігор Котвіцький в коментарі ЗМІ назвав цю інформацію фейком.

«Це фейк. Ніхто мою дружину не затримував. Вона виїжджала тиждень тому і домовлялася про пологи, де народжувати. Усі мої гроші перебувають в українських банках, я нічого не вивозив. Нехай протоколи покажуть, або що там є» – спробував спростувати інформацію Ігор Котвіцький.

Фото: Фейсбук