Народний депутат заявив, що журналіст нібито «має проблеми з жінками».

Дружина народного депутата від президентської партії «Слуга Народу» Юрія Камельчука припаркувалася під знаком «Стоянка і зупинка заборонена» неподалік Верховної ради. Її чоловік після цього влаштував скандал журналістам, які зробили зауваження — про це йшлося у новому відео YouTube-каналу «ЗупиниЛося».

Активіст Костянтин Андріюк зробив зауваження водійці джипа Toyota за паркування в забороненому місці. Жінка відмовилася від’їхати, а за кілька хвилин до неї, ймовірно, з готелю «Київ» на допомогу вибіг чоловік — депутат Камельчук. За цей час активіст встиг приліпити на лобове скло авто наклейку з написом «Зупини Лося».

Камельчук спробував невдало віддерти наклейку; потім сказав, що його дружині «нахамили», а вона, мовляв, зупинилася «на 2 хвилини, що дозволено всюди». Також він сказав активісту, що «низько приставати до жінок».

Після цього нардеп почав хамити — сказав Андріюку, що в того очі, «наче щойно сходив у туалет», запитав чи немає у нього проблем зі здоров’ям, психікою та «з жінками». У підсумку він пообіцяв подати на журналіста до суду, після чого розмова закінчилася.

Нагадаємо, Юрій Камельчук — це «слуга», який кілька місяців тому назвав COVID-19 «вигаданою хворобою» і демонстративно відмовляється носити маску.

Тим часом, нещодавно на Подолі дві автівки «не розминулися» з чоловіком, який рухався пішоходним переходом.

Фото: скріншот