Під час жорсткого локдауну в Києві дружина нардепа святкувала день народження з салютом та без дотримання жодних карантинних обмежень.

Дружина народного депутата з фракції «Слуга Народу» Миколи Тищенка Алла Барановська прокоментувала квітневу вечірку на честь свого дня народження в київському готелі Fairmont під час жорсткого локдауну. У програмі «Світське життя» Барановська заявила, що вона та її чоловік закон не порушували.

Також дружина Тищенка не розкаюється в тому, що влаштувала гучну вечірку на честь свого дня народження під час локдауну в Києві.

«Це були номера готелів, ми розуміли, що юридично не порушуємо жодну статтю закону. До речі, вже за 3-5 днів все відкрилося. Вже були великі фестивалі, вже нікого це не бентежило. Але на той момент я зрозуміла, що ми інколи забуваємо, що ми вже не ті прості люди, якими були 2-3 роки назад» — каже Барановська.

Барановська спростувала інформацію про салют на Трухановому острові, подарований їй Тищенком. Вона заявила, що народний депутат цього року не дарував їй нічого.

Також вона каже, що не розуміє, чому це святкування викликало такі жваві обговорення в мережі.

«Це була закрита вечірка, де ніхто не міг ні захворіти (на коронавірус – ред.), ні передати COVID-19, тому що всі здавали тести. Aле, звичайно, це все не коштувало того, що потім відбувалося та як вся країна смакувала», – пояснила Барановська.

Барановська підкреслила, що взагалі не вникає у роботу свого чоловіка: «Я навіть не знаю, як звуть багатьох людей, з якими він працює».

Як ми повідомляли, 19 квітня на святкуванні дня народження дружини Тищенка у Fairmont гості ходили без масок, їх також просили не виставляти фото та відео у день події та не відмічати локацію. За годину свідкам вдалось нарахувати близько 30 гостей, а ввечері навпроти готелю влаштували святковий салют, який з кінця 2019 року взагалі заборонений у столиці на час поки триває війна з Росією.

Нагадаємо, сам Микола Тищенко заявляє, що закон не порушував, хоча його поведінку засуджують деякі колеги.

Фото: Фейсбук