З росіянином Буровим Абраменко обіймався і на Іграх-2018 у Пхенчхані, де наш спортсмен був золотим, а Буров – бронзовим.

Фристайліста Олександра Абраменка після того, як він здобув для України cрібну медаль на Олімпіаді у Пекіні, обійняв росіянин Ілля Буров. 33-річний спортсмен із Миколаєва та його давній знайомий Буров разом потрапили на кадри фотографів після закінчення змагань 16 лютого.

Буров, який виборов бронзову нагороду, та Абраменко, спочатку обмінялися рукостисканням. Після цього росіянин підійшов ззаду до українця та затис в обіймах.

На п’єдестал пошани після змагань українець та новоспечений олімпійський чемпіон Ці Гуанпу з Китаю піднялися із національними прапорами своїх країн.

Буров, який представляє Олімпійський комітет Росії, позував без прапора.

Ця медаль стала першою для збірної України на Олімпіаді у Пекіні. Абраменко після перемоги заявив: «Особливо приємно вибороти для України, для співвітчизників в День Єднання олімпійську медаль. Ця нагорода для нашої країни. Україно, дякую за підтримку! Ця медаль для всієї нашої країни та кожного українця».

Нагадаємо, перед початком Олімпійських Ігор в Пекіні українські спортсмени отримали спеціальні інструкції щодо поводження з російськими колегами та ЗМІ. Як повідомляв міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, українцям рекомендували не стояти поруч з росіянами, якщо ті зі своїм прапором, уникати фотографування разом. Тоді ж гутцайт попереджав про можливі «провокації» з боку росіян.

Зауважимо, що Олександр Абраменко нещодавно дав скандальне інтерв’ю щодо війни на Донбасі: він заявив, що РФ не є агресором, і що у Києві він почувається, «наче під час великої вітчизняної».

А аналогічний скандал з обіймами на літній Олімпіаді втрапила легкоатлетка Магучіх.

Фото: Фейсбук