Водночас більшість задумів організатори все ж реалізували.

24 серпня на НСК “Олімпійський” відбувся святковий концерт до Дня Незалежності України. Катя Царик, режисерка заходу, розповіла в програмі “Сніданок з 1+1”, що не всі ідеї вдалося втілити під час концерту.

Зокрема режисерка каже, що виступи супроводжувалися дощем, якого ніхто не хотів. Попри те, що негода стала хорошим спецефектом, деякі заплановані моменти довелося скасувати.

“Я заборонила вихід на сцену дитячих колективів у якийсь момент. На виступі Сердючки мало вибігти дуже багато діточок. Вони готувалися, старалися. Але виступати під час дощу їм було небезпечно. Коли я побачила, як падає мій професійний балет, то зрозуміла, що дітям краще не виступати”, – розповіла режисерка.

Окрім цього, через дощ відмінили театр тіней під час виступу Віктора Павліка, додала Царик.

До слова, під час концерту на стадіоні “Олімпійський” за допомогою технологій виступала група “Скрябін”. Для людей заспівав віртуальний образ Кузьми.

 “Це 3D-моделювання образу – людини в цьому випадку – за рахунок нейронної сітки. Протягом місяця спеціальна програма вивчала математично абсолютно всі відомі дані про об’єкт – Кузьму. Фото, відео концертів, кліпів, інтерв’ю – абсолютно все сканувала поклітинно, щоб створити його обличчя. Обличчя було створене абсолютно точно. Щоб воно співало, треба було підібрати актора, який мімічно відіграє образ Кузьми, щоб ця маска буде на ньому виглядати абсолютно один в один”, – розповіла Катя Царик.

Фото: фейсбук