ЗМІ повідомляють, що в Україні діє заборона на творчість виконавця.

Російський репер Моргенштерн (Алішер Валєєв) не зможе виступати в Україні з концертами, хоча в’їзд на територію країни йому не заборонений. Про це повідомив неназваний представник Служби безпеки України в коментарі «КП».

«Дозвіл на продаж квитків на концерти дає Міністерство культури і інформаційної політики. Моргенштерн числиться в «чорних списках». Якщо не сам особисто, то його творчість. Для цієї людини немає заборони на в’їзд в Україну, але його пісні тут не дозволені» — повідомило джерело.

Повідомляється, що у разі спроби перетину держкордону Валєєву можуть не дати це зробити прикордонники. Мовляв, в’їзд йому не дозволять, щойн овін підтвердить, що мета його прибуття — це концертні виступи.

«Виступати з концертами в Україні Моргенштерну не дозволять» — стверджує джерело.

Нагадаємо, у продажу вже з’явилися квитки на концерти Моргенштерна у Києві, Запоріжжі й Харкові. У столиці артист має виступити 16 листопада у «Палаці Спорту», ціна на квитки — від 690 до 4490 гривень.

Моргенштерн планував дати кілька концертів в Україні ще на початку літа цього року в Києві, Харкові та Запоріжжі. Однак СБУ включила Моргенштерна в список осіб, що представляють загрозу національній безпеці. У прес-службі Міністерства культури і інформаційної політики України відзначили, що після цього Моргенштерн не зможе відвідувати Україну.

В інтерв’ю Гордону Моргенштерн заявив, що СБУ помилилася з оформленням заборони на в’їзд. Мовляв, до «чорного списку» внесли Алішера Валєєва, хоча по паспорту він — Алішер Моргенштерн (у 2020-му співак офіційно змінив прізвище, Моргенштерн — прізвище його матері).

Фото: Фейсбук