У найближчі три місяці для установи мають затвердити стратегічний план розвитку.

Цілісний майновий комплекс Державного підприємства Національний центр Олександра Довженка передано до сфери управління Державного агентства з питань кіно. Про це йдеться у розпорядженні Кабміну та у повідомленні «Довженко-Центру».

«Передати цілісний майновий комплекс державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка (…) із сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики до сфери управління Державного агентства з питань кіно», — йдеться у проекті рішення.

Згідно з документом, Держкіно має протягом трьох місяців затвердити стратегічний план розвитку та покращення фінансово-господарської діяльності державного підприємства.

Національний центр Олександра Довженка – державний фільмофонд України, аудіовізуальний архів. Це єдиний в Україні член Міжнародної федерації кіноархівів (FIAF).

Згідно з інформацією на сайті установи, «Довженко-Центр» об’єднує сучасне фільмосховище з системою клімат-контролю, єдину в Україні кінокопіювальну лабораторію, Музей кіно, паперовий кіноархів, медіатеку та власне видавництво й здійснює збереження, популяризацію, дослідження та поширення національної кіноспадщини в Україні та за кордоном.

Раніше повідомлялося, що два корпуси «Довженко-центру» хочуть приватизувати, а колектив заявляв про ймовірне банкрутство.

Фото: Фейсбук