Співачка розуміла, що документальне підтвердження про перетин кордону вирішено «не зовсім чесним способом».

Про це вона розповіла виданню “Лірум”.

«Довідка — це спроба Андрія врятувати мене. Він також розумів, що мені важливо зараз цю пісню заспівати на широкий загал. Суспільне вимагало документальне підтвердження перед початком прямого ефіру, не було б довідки, мене б не допустили до виступу. Фізично довідку ми мали отримати наступного тижня, бо запит в прикордонну службу був поданий, але відповідь ми ще не мали. Особисто я була з головою занурена у підготовку номера, ми буквально жили у тому будинку культури напередодні конкурсу, і дала добро Андрієві це питання вирішити. Десь я розуміла, що воно може бути вирішено не зовсім чесним способом, але жага поділитися з українцями цією піснею в такий напружений для країни момент давала рішучості йти далі. Андрій займався довідкою, я виступила, а в понеділок понеслося», – розповіла Аліна Паш.

За її словами, вона цілком і повністю бере на себе відповідальність за цей крок, бо фактично погодила його. Наразі Аліна після чотирьох років співпраці Аліна Паш розриває з Андрієм Іноземцевим співпрацю і хоче закрити лейбл.

«Я йшла напролом, сліпо сподіваючись, що не порушила правила конкурсу і в’їжджала на територію Криму правильно. Ми тоді дуже багато гастролювали у команді Ірини Білик, постійні перельоти, переїзди. В Ялту ми поїхали на весілля до подруги Ірини усім колективом: і музиканти, і бек-вокал, і танцювальний колектив. Ніхто не міг дати мені чіткої відповіді як ми туди потрапили, бо було декілька груп: хтось їхав, хтось летів», – розповіла Аліна про поїздку в Крим.

За її словами, вона не знайшла у своїх паспортах жодної відмітки, «шукала хоча б якісь квитки, емейли, будь-яке підтвердження. Також, співачка закликала українців бути добрішими одне до одного.

Фото: Фейсбук