Наразі там посилюють та розширюють земляний насип дороги.

Про це розповіли на Facebook-сторінці “Укравтодору”.

Зазначається, що понад 90 км траси Київ – Суми – Юнаківка відновлено.

Зараз роботи проводять на одній із найскладніших ділянок траси поблизу смт Срібне. Тут дорога проходить через Тростянецьку балку зі складним рельєфом.

Балка фактично виконує функцію дамби, оскільки по обидва боки від неї розташовані водойми. У процесі капітального ремонту старий механізм для пропуску води демонтований.

Наразі там посилюють та розширюють земляний насип дороги. Всередині нього влаштовують нову гофровану трубу, завдовжки 47 метрів, яка забезпечить перетікання води з верхнього ставка у нижній.

На об’єкті виконано комплекс складних робіт: оновлено насип балки висотою 15 метрів, що також дозволить влаштувати додаткові смуги на підйом в обох напрямках руху.

Крім цього буде встановлено шандорний пристрій, який дозволить регулювати рівень води у верхньому ставку та її тиск на земляний насип дороги. Берегова лінія буде укріплена бутовим каменем.

По завершенню робіт на трубі ділянка дороги вздовж Тростянецької балки буде заасфальтована.

До слова, дорога Н-07 поєднує південь Чернігівщини з Київщиною та Сумщиною, вона ремонтується в рамках державного інвестиційного проєкту «Приведення стану автомобільних доріг транспортного сполучення Н-07 Київ – Суми – Юнаківка (в межах Чернігівської та Сумської областей) до сучасних технічних вимог».

Нагадаємо, дорожники відзвітували про оновлення Обухівської траси.

Фото: facebook