Рух транспорту цією трасою частково перекрито.

Р-09 – перша дорога в області, що ремонтується за технологією «укочуваний бетон»: 11 кілометрів дороги до Канева буде з бетонною основою. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг області.

За повідомленням, 5 км дороги наразі вже з бетонною основою. Попередньо під нього був укладений геотекстильний матеріал та перший шар асфальтобетону. Далі планується укладання верхнього шару покриття.

«Також ремонтом охоплена ділянка дороги по с. Маслівка. Дорожники тут розширили дорогу з 7 до 8 метрів, облаштували водовідведення, комунікації та влаштували нижний шар асфальтобетону. В межах ремонтних робіт також будуть влаштовані тротуари, автобусні зупинки, нові дорожні знаки та розмітка» — йдеться у повідомленні.

Невдовзі розпочнуться ремонтні роботи на ще одній ділянці дороги Р-09 (км 0+000-5+000), підрядною організацією буде ОАО «СМТ № 8» (Білорусь).

В службі нагадують, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт рух для вантажного та легкового транспорту від м. Миронівка у напрямку с. Козин закрито до 1 вересня. Об’їзд здійснюється згідно погодженої схеми з Національною поліцією місцевими дорогами:

  • для легкового автотранспорту – через с. Салів у напрямку м. Миронівка;
  • для вантажівок — через н.п. Маслівка, Потік та Зеленьки з виїздом на дорогу Н-01 Київ — Знам’янка.

Повідомляєтсья також, що дорога Р-09 має загальну протяжність 38,5 км та проходить через Київську та Черкаську області. Більшу її частину в області — 19 км – планують відремонтувати цього року.

Як ми повідомляли, в неділю і аж до осені частково перекриють Кільцеву дорогу.

Фото: Фейсбук