Управління апарату Верховної Ради за результатами тендеру замовило ремонт кулуарів третього поверху парламенту за 41 523 532 гривні.

У системі держзакупівель Prozorro зазначено, що у тендері перемогло ТОВ «Діамант Груп», суперниками якого були лише дві компанії, які не знижували ціну під час аукціону. «Діамант Груп» перемогла з ціною всього на 0,1% нижче за очікувану.

Компанія розпочне реставраційні роботи 20 грудня 2021 року та має облаштувати пресцентр.

Як пишуть «Наші гроші», за ці кошти можна купити 10-кімнатний будинок в елітному котеджному містечку у Києві із землею на березі Дніпра із власним причалом, басейном, сауною, джакузі, домашнім кінотеатром і побутовою технікою.

У травні цього року управління апарату ВР замовило найдорожчий проєкт ремонту кулуарів під пресцентр за 1,3 мільйона гривень. У тендері перемогло ТОВ «Грін Маєток». Проєкт передбачає пресцентр на 50 місць, президію на пʼять мобільних робочих місць, дві мобільні трибуни, кімнату для роботи преси, інформаційні стійки, кабінет пресцентру, копі-центр та інше.

У місці для прес-конференцій у Раді поставлять 2 довгі столи індивідуального виготовлення з травою. Коштуватимуть вони по 35,1 тис. грн кожен.

Крім того, буде 6 сидінь біля вікна індивідуального виготовлення – по 17,541 тис. грн за штуку. А ще – 60 стільчиків для гостей зі столиками. За кожен із них ВР викладе 5,417 тис. грн.

Крім цього у Раді з’являться:

  • 2 припливно-витяжні установки Wolf (виробництва Німеччини) – по 7,35 млн грн;
  • 2 комплекти автоматики для установок Wolf – по 578 тис. грн.;
  • конструкція із алюмінієвих ферм – 1,33 млн грн;
  • приймачі Shure DR 6004 – по 4 806 грн.

На підлогу покладуть ковролін Balsan Bolero класу зносостійкості 32 товщиною 8 мм – по 1696 грн./кв. м.

“На ринку ж його можна знайти загалом від 100 кв. м трохи дешевше за – по 1617 грн./кв. м”, – підкреслює видання.

Зазначається. що ціни вказані “за підсумковою відомістю ресурсів без ПДВ та доставки”. Тобто, насправді платитиме Рада ще більше.

Фото: Фейсбук