Батька Кіри вбили орки, коли той чергував на балконі будинку.

Про повернення дівчинки додому повідомили у Маріупольській міській раді з посиланням на заяву бабусі дитини.

Так, 26 квітня Світлана, бабуся дівчинки, повідомила, що Кіру повернули їм. Наразі вони з дівчинкою та її дідусем у Києві. Водночас за словами бабусі, де 12-річна Кіра перебувала до повернення в Україну, вона не знає.

Нагадаємо, окрім бабусі та дідуся рідних у дівчинки немає. Її батька вбили російські військові під час окупації Маріуполя. Його розстріляли коли він чергував на балконі своєї квартири. Мешканці будинку чергували по дві години, аби вчасно попередити сусідів про руйнування чи пожежу, які могли виникнути унаслідок обстрілів. Мама дівчинки померла, коли Кірі не було і року.

Kyiv Media

Про те, що росіяни вивезли 12-річну Кіру до окупованого Донецька стало відомо 30 березня. Вона з групою людей пішки намагалась втекти з Маріуполя. Тоді одна дитина підірвалась на міні, а Кіра отримала поранення осколками — її вивезли в лікарню, звідки вона вийшла на зв’язок з рідними. Документи у людей, які були разом з Кірою росіяни забрали та обіцяли зробити нові.

Після цього дідусь дівчини Олександр Обединській, який є заслуженим українським тренером з водного поло, звернувся до волонтерів та громадських організацій з проханням повернути Кіру додому, щоб встановити над нею опіку.

Фото: Телеграм