Ремонт дороги триватиме майже до кінця серпня.

Потяг Kyiv Boryspil Express від Центрального вокзалу до аеропорту «Бориспіль» — один з найпопулярніших способів дістатися летовища серед пасажирів. Про це повідомляє прес-служба аеропорту у своєму Facebook.

Зауважимо: хоча в компанії про це не згадують, нині, щоб дістатися аеропорту автотранспортом, слід виїздити на 3-4 години раніше, бо треба вистояти затор на Бориспільській трасі, де триває ремонт. Єдиною альтернативою залишається саме експрес.

В «Борисполі» відповіли на найпопулярніші запитання щодо роботи експресу.

  • де можна подивитись розклад рейсів Київ — Міжнародний аеропорт «Бориспіль» — Київ?

Інформацію можна знайти на сайті аеропорту в розділі «Пасажирам» або на сайті УЗ.

  • де саме потяг робить зупинку?

маршрут має чотири зупинки: залізничний вокзал «Київ-Пасажирський», залізнична станція «Видубичі» (поряд з метро), залізничний вокзал «Дарниця» та залізнична станція «Бориспіль-аеропорт».

  • де в аеропорту знайти касу, щоб купити квиток?

На виході з терміналу D повернути праворуч та рухатись прямо, за покажчиками. Каса знаходиться поруч з залізничною станцією, зліва.

  • готівка чи картка?

Наразі доступні наступні форми оплати за квиток: готівкою чи карткою в касах, карткою через термінал у стюардів у потязі.

В «Борисполі» зазначаили, що УЗ додала ще один рейс Kyiv Boryspil Express у вечірній час: потяг відправляється о 22:01 з Києва та прибуває до аеропорту о 22:42. А у зворотному напрямку поїзд вирушає о 23:04 та прибуває до Києва о 23:48.

Зазначимо: в «Укравтодорі» обіцяли, що ремонт 17-кілометрового відрізку Бориспільської траси закінчать до Дня Незалежності.

Фото: Фейсбук