Після смерті батька чотирикімнатну квартиру Тетяна успадкувала навпіл із рідним братом, який вирішив продати свою частку.

Дочка архітектора, який будував Хрещатик, десять років бореться за батьківську квартиру у самісінькому серці Києва. Переконує – її намагається звідти вижити сусід. Він уже відрізав її половину квартири від електрики й не дозволяє користуватися водою та газом, йдеться в сюжеті ТСН.

Тетяна – дочка того самого архітектора Добровольського, який спроєктував Хрещатик, найстаріші станції київського метро та ще чимало знакових будівель. Нині у її родинній чотирикімнатній квартирі – два господаря.

Після смерті батька чотирикімнатну квартиру Тетяна успадкувала навпіл із рідним братом. Через особисті непорозуміння той свою половину продав – якомусь Василю. Відтак, сусідом Тетяни став геть чужий чоловік – із дивними манерами.

Новий господар Василь встановив на спільні труби – свої личильники. І так фактично анексував кухню, ванну й туалет. Наразі без згоди сусіда Тетяна не може ані навести лад, ані затіяти ремонт. Проста опція – ввімкнути світло – тут недоступна.

Після десяти років скандалів, судів і безнадійних спроб викупити у сусіда його кімнати, вона вирішила взяти паузу у війні. З’являється тут рідко. Використовує власні кімнати, як склад креслень і картин своєї архітектурної династії.

А от Василь робить вигляд, що відверто не розуміє нарікань сусідки. Каже – до спільного унітазу могла б підвести власну трубу. Було б бажання.

Чоловік розповідає, що Добровольські не такі вже янголи і пригадує, як сім років тому обливали його кавою.

Також зізнається, що історичний ремонт 50-х демонтував, бо у культурну цінність квартири архітектора, який збудував Хрещатик, не вірить. Також  Василь не приховує: хотів би заволодіти й кімнатами Добровольських. Там немає світла та й ремонт старий. Тож, така нерухомість багато не коштує. Виявляється, викуп проблемних квартир – його бізнес. Провернув таке вже з трьома оселями.

Проте через те, що Тетяна виявилась міцним горішком, Василь вважає жертвою себе, але здаватися не планує. Каже – сил ще достатньо, аби грати в довгу.

Своєю чергою Тетяна продовжує періодично зазирати до батьківської оселі. Інколи водить сюди на екскурсію архітекторів. Зізнається, що вже перевела дух і знову планує консультуватися з юристами – щоб перемогти в сусідській війні, яка занадто затяглася.

Однак, всі попередні суди протягом 10 років для Тетяни закінчились нічим. Виглядає, що лишився чи не єдиний шанс врятувати квартиру – залучити до створення музею міських чи державних урядників. Тож незабаром учасників цієї сусідської війни може побільшати.

Фото: скріншот