Спочатку її відвезли до Луцька, а до 1 червня мають передати київській парафії.

До України прибула статуя Михаїла Архангела з Гаргано, її отримає римсько-католицька парафія св. Миколая в Києві. Перед тим її освятив Папа Римський, повідомляє Католицький медіа-центр.

На шляху до Києва статую відвезли в Луцьк, де відбулась спільна молитва. Під час зустрічі ординарія дієцезії єпископа Віталія Скомаровського з представниками Луцького національного технічного університету молились про мир та вигнання русні з України.

Згідно підписаного меморандуму, 1 червня цього року костел св. Миколая буде переданий парафіяльній спільноті у цілковите користування.

Як ми писали, статую для папського благословення до Ватикану привезли з санктуарію Михаїла Архангела у Гаргано, провінції Фоджіа, з регіону Апулія в Італії. Згідно з традицією, саме там у V столітті Архангел Михаїл об’явився в печері і повів жителів цього регіону до перемоги в битві з язичниками.

Біла статуя, що перебуватиме в храмі св. Миколая в Києві, такого самого розміру, як і оригінальна, яку створив Андреа Сансовіно у 1507 році. Вона представляє архангела Михаїла, який лівою ногою топче сатану, правою рукою підіймає меч, а мізинцем лівої руки, однією ланкою ланцюга, повністю контролює рухи володаря пекла і не дозволяє йому поворухнути головою.

Фото: Фейсбук