Відразу після дрифту компанія найняла приватну клінінгову компанію, проте відразу відмити сліди від шин - не вдалося.

Про це активісти “Києве мий” повідомили на своїі сторінці в Facebook.

Як зазначили активісти, приєднатися до прибираня наслідків дрифту на Софійській площі – їхня ініціатива.

У програмі “Київ.NewsRoom” учасники спільноти розповіли, що для того щоб відмити сліди треба гаряча вода та спеціальна хімія.

“Якщо знати, як відмивати – це не складно. Ця робота нам під силу, але я не можу сказати скільки часу це займе. Якщо за годину відмиємо один квадрат – то зможемо порахувати скільки часу займе вся площа”, – розповів засновник громадської ініціативи “Києве мий” Віталій Онопрієнко.

Наразі сліди від шин прибирають на Софійській площі майже добу.

 

До слова, “замітати сліди” рекламного дрифту Red Bull з Alyona Alyona на Софіївській площі приїхала клінінгова компанія.

Після після прибирання на компанію, яка проводила зйомки, складуть акт збитків.

Нагадаємо, на Софійській площі “дрифтували” українська реперка Alyona Alyona в компанії ірландського гонщика Конора Шанагана та коментатор кіберспортівних змагань Віталій Волочай з одеським гонщиком Олександром Гринчуком. Останній назвав дрифтинг “покатушками” та всіляко висміював ЗМІ, які писали про пошкодження бруківки та сліди від шин.

В столичній поліції випустили окрему заяву, що розпочали кримінальне провадження за фактом хулігантства. МВС, у свою чергу, розродилось гнівною заявою, що за дрифт в історичному центрі Києва організаторам та учасникам світить до 4 років увязнення.

Згодом у Red Bull вирішили вибачитися за дрифт біля Софійської площі та пообіцяли прибрати її. 

Фото: facebook