До групи країн, які підтримують ULEAD with Europe долучилася Республіка Словенія.

Про це повідомили на Facebook-сторінці European Union in Ukraine.

«Усе більше країн ЄС долучаються до підтримки реформи децентралізації в Україні», – зазначили в дописі.

Нещодавно до групи країн, які підтримують ULEAD with Europe долучилася Республіка Словенія, яка робитиме свій внесок у створення багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Євросоюз, як ключовий донор ULEAD with Europe, привітав словенську делегацію в Програмі під час спеціальної зустрічі, яка відбулася 16 березня.

Посол Європейського Союзу в Україні, голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас зустрівся з Міністром закордонних справ Словенії Анже Логаром та Директором Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Бастіаном Файгелем. Під час цієї зустрічі було обговорено поточний стан реформи децентралізації та внесок Словенії для підтримки місцевого самоврядування в Україні.

«Децентралізація є одним із ключових успіхів України в реформах, і ЄС пишається тим, що послідовно підтримував цю реформу протягом останніх років. Ми об’єдналися з Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією в рамках першої фази нашої флагманської Програми “U-LEAD з Європою”. Сьогодні я маю честь привітати ще одну країну ЄС, яка приєдналася до цієї команди – Словенію. Словенія вже допомагала громадам долати наслідки пандемії COVID-19, і я з нетерпінням чекаю подальшої підтримки Словенії для українських муніципалітетів», – зазначив Матті Маасікас.

Фото: European Union in Ukraine