Зокрема поточний та капітальний ремонти відбудуться на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6.

Про це повідомили на офіційному порталі КМДА.

Наразі в столиці КП «Київтеплоенерго» реалізує щорічну ремонтну кампанію для підготовки енергетичних об’єктів до стабільної роботи взимку.

Цікаво, що на теплоелектроцентралях №5 і №6 проведуть поточний і капітальний ремонт обладнання, зокрема – всіх 6 енергоблоків та 11 водогрійних котлів.

За цьогорічною програмою капітального ремонту, на ТЕЦ-5 відремонтують енергоблок №3, на ТЕЦ-6 – енергоблок №1. У ході робіт водночас проведуть діагностику, технічне обслуговування, а також замінять частину застарілого обладнання на нове сучасне. Окрім цього, на теплоелектроцентралях відремонтують насосне обладнання, вимикачі, трансформатори тощо.

До слова, у період опалювального сезону київські ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 забезпечують 48% теплопостачання і 60% електроспоживання столиці. Більшість обладнання на них працює близько 40 років і потребує оновлення.

«Ремонт основного та допоміжного обладнання київських ТЕЦ – передумова їхньої надійної і стабільної роботи у осінньо-зимовий період. Нині вже майже завершили ремонт четвертого енергоблоку на ТЕЦ-5: провели капремонт турбогенератора, усунули виявлені дефекти обладнання, а також виконали ремонт головної парової засувки турбіни. Крім того, продовжуємо реалізацію проєктів із модернізації: встановлення конденсаційного економайзера на ТЕЦ-5 та когенераційних установок на ТЕЦ-6. Впровадження цих заходів дозволить підвищити гнучкість енергосистеми Києва, а також покращити якість надання послуг киянам», – зазначив директор СП «Київські ТЕЦ» КП «Київтеплоенерго» Олександр Шевченко.

У КМДА також нагадали, що в ході підготовки до опалювального сезону 2021-2022 «Київтеплоенерго» проведе поточний ремонт обладнання 183 районних і квартальних котелень у столиці.

Фото: КМДА