Департамент культури КМДА представив програму заходів до Дня музеїв.

Добірку столичних музеїв Департамент опублікував в Facebook.

Зокрема, кияни можуть відвідати:

Протягом дня будуть проводитись екскурсії, а також інтерактивна гра та лекція «Країни. Музеї. Колекції»
Протягом дня у залах музею відвідувачів чекатимуть тематичні фотозони, екскурсії, а також частування гарячим шоколадом. Участь за попередньою реєстрацією. Телефон для реєстрації та довідок: (044) 253-05-21.
  •  Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків також запланував святкову тематичну програму, де на відвідувачів чекатимуть наступні проєкти: “Спокуси Ієроніма Босха ІІ. Дослідження та реставрація»; Французька весна у співпраці в Французьким інститутом в Українія; Новруз у Музеї Ханенків; Slow Art Day 2021 у музейному дворику. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
  •  Музей Історії Міста Києва презентує квест по Липках «Місце, де народжувались ідеї» та квести по експозиції «Таємниці музейних експонатів», а також квест по вулиці «Історії академічного кварталу».
Бронювання участі у командах квестів за тел. (044) 520 28 25
  •  Музей книги і друкарства України проведе цикл заходів «Майбутнє музеїв: перевинайдення та переосмислення» (виставки, кураторські екскурсії, майстер класи, презентація книги, театралізована екскурсія «Поділ у творах художньої літератури»).

До слова, киянам нагадали про правила відвідування музею під час адаптивного карантину:

1. Візит до музею можливий лише з одягненою захисною маскою;
2. Перед входом адміністратор зобов’язаний провести температурний скринінг. Якщо температура відвідувача перевищує 37,2 C, музей вимушений відмовити у відвідуванні;
3. Важливо користування санітайзерами для рук.
4. Дотримуватись дистанції 1,5 м;
5. В експозиції музею можливе перебування з розрахунку один відвідувач на 4 м.кв.
Фото: unsplash