Гебреісус відвідав заклади охорони здоров’я Київщини та зустрівся з українськими медичними працівниками.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

У повідомленні зазначили, що Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко та генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус зустрілися в Києві.

“Під час зустрічі були підняті надважливі питання, а саме: руйнівний вплив війни на систему охорони здоров’я України, найактуальніших питань охорони здоров’я та найкращих способів підтримки з боку ВООЗ щодо надання медичної допомоги українськими закладами первинної медичної допомоги, лікарнями та аптеками для забезпечення безперервності надання медичних послуг”, – зазначили у відомстві.

Генеральний директор ВООЗ також відвідав заклади охорони здоров’я Київщини та зустрівся з українськими медичними працівниками, щоб особисто почути про досвід та проблеми, з якими вони стикаються під час війни.

Крім того, гендиректор доставив в Україну 20 машин швидкої допомоги всюдихідного типу. Автомобілі цього типу можуть дістатися важкодоступних місць, навіть там, де дороги найбільш пошкоджені.

Тепер українські медики зможуть пересуватися навіть бездоріжжям, аби надати медичну допомогу там, де це необхідно, та оперативно транспортувати постраждалих до закладів охорони здоров’я й на безпечні території.

Фото: Фейсбук