Загалом прибуло вже 11 вагонів з такими наборами.

Кияни отримають мільйон продуктових наборів, сформованих на Вінниччині. Про це повідомив голова Вінницької ОВА Сергій Борзов у Фейсбуці.

«Київ – «закріплений» за Вінницькою областю. У столицю сьогодні пакують продовольчі набори на складах у Вінницькому обласному гуманітарному штабі. Минулого тижня розпочала роботу з формування продовольчих наборів для населення Києва – доручення Офісу Президента. Всього їх має бути мільйон», – написав Борзов.

За його словами, продовольчий набір – це коробка вагою 12 кг, у якій спаковані борошно, крупи, цукор, м’ясні, рибні та овочеві консерви, сухарі та хлібці, молочні вироби, сухі сніданки, макарони, чай, кава тощо. Їх формують із розрахунку потреб однієї людини на місяць.

В понеділок, 11 квітня, з Вінниці до Києва відправили понад 70 тонн харчів. Це майже 6500 продовольчих наборів, які завантажені у чотири вантажні вагони. А з початку березня таких вагонів відправили до столиці вже 11.

Посадовець додав, що з Вінниччини щотижня залізницею відправлятимуть у «гарячі точки» країни продукти, які закуповуються за кошти Державного бюджету.

Фото: Фейсбук